Rüya Tabirleri / yanık rüyaları / Rüyada yanık görmek

Rüyada yanık görmek

Rüyada yanık görmek yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine, her işinde hayırla karşılaşacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanık gördüyseniz

  • Herhangi bir işi üstlenirken, ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz.
  • İnsani yardım kuruluşlarıyla veya gönüllü yardım işleriyle uğraşmanız aşk hayatınızı veya duygu dünyanızı da olumlu etkileyebilir.

Rüyada yanık yorgan görüldüyse ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, keyifli günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yanık koltuk görüldüğünde tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına alamet eder.

Rüyada yanık sırt görüldüğünde kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına yorumlanır.

Rüyada yanık köfte görüldüğünde çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, işinden geri kalacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanık yiyecek görüldüğünde kötü yollara gireceğine, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, Neşeli ve huzurlu bir geleceğe alamet eder.

Rüyada yanık lekesi görmek yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada yanık süt görüldüyse ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, sağlığın da bozulacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine yorumlanır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yanık tatlı yemek aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yanık el görülmesi ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanık hamur görmek sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, kötü durumlara düşürüleceğine, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yanık tarla görülmesi hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, ruhuna hayrat yapılacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, güzel işler yapacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yanık elbise görmek hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, yeni başlangıçlar yapacağına alamet eder.

Rüyada yanık etek görülmesi maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanık çorap görmek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü yanık görüldüyse hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine yorulur.

Rüyada yanık saç görüldüğünde elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine yorumlanır.

Rüyada yemek yanığı görmek aile bireyleri ile tartışacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşını yanık görüldüyse ticaret hayatında ön plana çıkacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yanık ağaç görülmesi Allah’ın izni ile rahata ereceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, kendi işinin sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada gece yanığı görülmesi girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına inanılır.

Rüyada yanık mont görüldüğünde bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine işarettir.

Rüyada yanık araba görülmesi iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanık un görüldüyse kendisini ailesine vereceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanık oynamak rüyayı gören için büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, onları koruyup kollayacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yanık pilav görüldüğünde yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin yüzünü yanık görülmesi kinin ve nefretin son bulacağına, huzursuz ve mutsuz olacağına, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanık helva görüldüyse çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, ekonomik olarak kalkınacağına, mal ve rızkın çoğalmasına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına yorumlanır.

Rüyada ölünün yüzünün yanık olduğunu görüldüğünde başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına yorulur.

Rüyada süt yanığı görülmesi hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, büyük zararlar getireceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada yanık vücut görüldüyse herkesin karşısında el pençe divan duracağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, kişinin attığı adımların ve beklentilerinin sürekli boşa çıkacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine inanılır.

Rüyada yanık gözleme görülmesi düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, fikirlerinin can bulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin vücudunda yanık görülmesi başarı için yılmadan çalışılacağına, hoşluk içinde olacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yanık bez görüldüğünde hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yanık baklava yemek büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalettir.

Rüyada ekmek yanığı görüldüyse her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada yanık pasta görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine tabir olunur.

Rüyada yanık burun görüldüğünde yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanık sigara görüldüyse çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yanık acısı hissetmek hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, de elinin bollaşacağına, kara kara düşüneceğine, karlı ortaklıklara gireceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yanık kek görüldüğünde ancak daha sonra sorunların aşılacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına alamet eder.

Rüyada yanık fotoğraf görüldüğünde ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, bunun kendisine büyük güç vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yanık at görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, zararların yakında telafi edileceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yanık ayakkabı görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, umutlarının yarım kalmayacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanık tavuk görülmesi önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanık kazak görüldüyse bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.

Rüyada yanık halı görüldüyse düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, sürekli yerinde sayacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına alamet eder.

Rüyada alnında yanık görülmesi üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanık yazma görüldüğünde başarılara yeni başarılar katılacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına yorumlanır.

Rüyada yanık buğday görüldüyse çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, gülen yüzünün de solacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments