Rüya Tabirleri / haç rüyaları / Rüyada yanan haç görmek

Rüyada yanan haç görmek

Rüyada yanan haç görmek uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada yanan haç gördüyseniz

  • Gerilimin yaratacağı ortamlar sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir.
  • Bir tanıdığınızın başından geçmiş doğaüstü bir olayı dinleyebilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada haç dövmesi yaptırmak belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada haç çizmek rüyayı gören için girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına alamettir.

Rüyada haç işareti yapan birini görüldüğünde emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kişinin daha çok kazanacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada papaz ve haç görülmesi hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, evindeki ve işindeki verimin azalacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine delalet eder.

Rüyada kırık haç görüldüyse uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz haç görüldüyse yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gümüş haç görülmesi başarılı bir kişi olunacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, zor durumlarda kalacağına inanılır.

Rüyada haç dövmesi görülmesi başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, rızık elde edeceğine, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gamalı haç görüldüyse iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah haç görüldüğünde üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada haç takmak hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde haç görüldüğünde aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine işaret etmektedir.

Rüyada haç kolyesi görmek sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, çirkin sözler işitileceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına inanılır.

Rüyada elinde haç görüldüyse hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, işlerin sürekli artacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kilise haç görüldüyse sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta haç görüldüğünde iş değişikliğine gidileceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına alamettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada haç taşımak mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına alamettir.

Rüyada denizden haç çıkarmak rüyayı gören kişi için daha büyük saygınlık kazanılacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta haç görmek yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı haç görmek sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazancının çok düşeceğine tabir olunur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments