Ana sayfa » Arkadaş rüyaları » Rüyada yakın arkadaşını sigara içerken görmek

Rüyada yakın arkadaşını sigara içerken görmek

Rüyada yakın arkadaşını sigara içerken görmek şansın her zaman kişiden yana olacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşını sigara içerken gördüyseniz

  • Romantik konularda sıkıntı oluşabilir.
  • Maddi manevi size bedel ödetebilecek veya size kendinizi kötü hissettirebilecek kişilerden uzak durun.

Rüya yorumcularına göre rüyada yakın arkadaşla sigara içmek uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine, zaman zaman kişiyi ezeceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top