Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada yağmur su görmek

Rüyada yağmur su görmek

Spread the love

Rüyada yağmur su görmek çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, birbirlerine her konuda destek olacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yağmur su gördüyseniz

 • Yeteneklerinizi gösterebilme şansını bulacaksınız.
 • Getirisi olacak anlaşmalar, satışlar veya istediğiniz bir malın alımı gerçekleşebilir.

Rüyada birikmiş yağmur suyu görüldüğünde eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına inanılır.

Rüyada bardağa yağmur suyu doldurmak rüyayı gören için aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yağmur suyunun taştığını görüldüyse edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, onlara doyasıya sarılacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, amaçlarına nail olacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yağmur suyunda boğulmak herkesin karşısında el pençe divan duracağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine işaret eder.

Rüyada yağmur suyu temizlemek çok mutlu günler geçireceğine, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yağmur suyundan geçmek işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, de elinin bollaşacağına, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taşan yağmur suyu görüldüğünde yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yağmur suyu taşması rüya sahibi için tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, kişinin hedeflediği işi alacağına yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada yağmurlu suda yürümek yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, asosyal bir insan haline geleceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine inanılır.

Rüyada yağmur suyunun çekilmesi rüyayı gören için kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Rüyada akan yağmur suyu görüldüyse çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmur suyunda ıslanmak rüya sahibi kişi için işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, onun yolundan ayrılmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yağmur suyunda kalmak malının artmasını sağlayacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, düşmanlarımızı alt etmeye, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada yağmur suyundan atlamak hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, üzüleceğine ve kırılacağına tabir olunur.

Rüyada yağmur suyuna kapılmak zor bir döneme gireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yağmur suyu içmek düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada kovaya yağmur suyu doldurmak işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yağmur suyunda yüzdüğünü görüldüyse kazancın yarı yarıya düşeceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, zor bir durumda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmur su basması rüya sahibi kişi için işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine inanılır.

Rüyada yağmur suyunda yüzmek oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, onunla mutlu bir yuva kuracağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına yorumlanır.

Rüyada yağmur suyuna batmak yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, bekârlığına da veda edeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yağmur suyuna düşmek ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada yağmur suyu akması ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, kalkınacağına ve yükseleceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, büyük paralar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yağmur suyunda kaymak kazançlı çalışmalar yapılacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yağmur suyu süpürmek kendisini daha rahat hissedeceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, korkulan bir şeyin başa geleceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmur suyunun çatıdan akması sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada yağmur suyu doldurmak atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada yağmur suyu içtiğini görüldüyse yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, kazancın daha da artacağına, düşmanını alt edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yağmur suyuna girmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, her şeyin gönlünce olacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur suyu yutmak berekete ve bolluğa kavuşulacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada yağmur suyunda yıkanmak yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yağmur suyunun tavandan akması rüya sahibi için kurtuluş yollarına ulaşacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada yağmur suyunda sürüklenmek kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, malın bereketinin artmasına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, zararın telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada yağmur suyunda koşmak atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına delalet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada duvardan yağmur suyu akması çalışmaların büyük getirileri olacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kişinin hayatının değişeceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada yağmur suyu toplamak yandaşı olan birinin vefat etmesine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada yağmur suyu birikmesi elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yağmur suyunun yükselmesi zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına delalet ettiği söylenir.

2 yorumlar

 1. Rüyamda otobüste gidiyordum arkadaşlarım beni trenle bıraktı düğün yerine omdan önce arkadaşım düğün yerinde kapıları açıyordu hep küçük yaşta üniformalılar çıkıyordu karşısına sonra diğer yere geçtik ben otobüse bindim o kadar çok dik yokuştan çıktı ki ..bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyprdu dağların arasından su nehir gibi akıyordu..
  Rüyamın sonunda sınıf gördüm ..sınıfın içindeydim..

  • Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya olaylara, güzelliğe ve uğura rivayet eder. Rüya alimlerine göre hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına; rahat ve güzel günlere sahip olunacağına; hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.