Rüya Tabirleri / havuz rüyaları / Rüyada yağ havuzu görmek

Rüyada yağ havuzu görmek

Rüyada yağ havuzu görmek vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, yüksek mertebeye geleceğine, ev sahibi olacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına yorulur.

Rüyada yağ havuzu gördüyseniz

  • Karşı taraf aslında sizin duymak istediğiniz şeyleri söylemiyor olabilir.
  • Bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada kar yağarken havuza girmek rüyayı gören kişi için kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, daha fazla para kazanacağına, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine alamettir.

Rüyada yağmur yağarken havuza girmek rüyayı gören için kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
abdurrahman

ruyamda yağ havuzuna girmiştim çikamiyodum biri beni çekip kurtarmak istiyodu