Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada yabancı uyruklu insan görmek

Rüyada yabancı uyruklu insan görmek

Rüyada yabancı uyruklu insan görmek değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına yorulur.

Rüyada yabancı uyruklu insan gördüyseniz

  • Kendinizi yıpratma meylindesiniz.
  • Samimiyetten uzak kişiler ya da arkadaşların samimiyetsizliği söz konusu olabilir.

Rüyada yabancı uyruklu insanlarla konuşmak Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments