Rüya Tabirleri / okul rüyaları / Rüyada yabancı okul görmek

Rüyada yabancı okul görmek

Rüyada yabancı okul görmek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına, sürekli dua alarak yaşayacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yabancı okul gördüyseniz

  • Ani gelişmeler veya beklenmedik durumlar toplum içerisindeki duruşunuzu olumlu etkileyebilir.
  • Duygusal veya maddi konularda tartışmalardan kaçmakta fayda var.

Rüyada yabancı okula gitmek bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, işlerinin başarılı olacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yabancı okulda okumak rüyayı gören için aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hilal

rüyamda sevgilimle buluştum ve bir anda kendimizi hiç gitmediğim tanımadığım okulun içindeydik ordan çıktık başka yere gittik.