Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada volkanik dağ görmek

Rüyada volkanik dağ görmek

Rüyada volkanik dağ görmek eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyada volkanik dağ gördüyseniz

  • Kariyerinizi, iş hayatınızı veya gelirlerinizi ilgilendiren konularda olumlu bir hareketlilik var.
  • İlişkilerde belli belirsiz zorlanmalar yaşanabilir.

Rüyada volkanik dağ patlaması rüya sahibi için herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada volkanik dağ patlaması görüldüyse yaşam enerjisine kavuşacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments