Rüya Tabirleri / para rüyaları / Rüyada verilen parayı reddetmek

Rüyada verilen parayı reddetmek

Rüyada verilen parayı reddetmek ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada verilen parayı reddetmek gördüyseniz

  • Maddi hayatınızda ise aceleci olmamalısınız.
  • Bazı konularda detayları dile getirmemeniz ya da evrakları beyan etmemeniz durumunda duygusal problemlerle uğraşabilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada verilen parayı kaybetmek zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, maddi gücünün katlanacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada verilen parayı alınması çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, maddi güç sahibi olacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine, onurlu bir hayat süreceğine, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments