Rüya Tabirleri / kablo rüyaları / Rüyada uzun kablo görmek

Rüyada uzun kablo görmek

Rüyada uzun kablo görmek sosyal çevrenin değiştirileceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun kablo gördüyseniz

  • Yaratıcı çözümler üretmenin faydasını görebilirsiniz.
  • İlgi alanlarınız özel bir kişiyle ortaklığa, iş birliğine ya da ilişkiye zemin hazırlıyor.

Rüyada siyah uzun kablo görüldüyse çok hayırlı kazançların elde edileceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz uzun kablo görüldüyse işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments