Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada üstünde kedi görmek

Rüyada üstünde kedi görmek

Rüyada üstünde kedi görmek gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, onlardan fayda göreceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına delalet eder.

Rüyada üstünde kedi gördüyseniz

  • İstemediğiniz bitişler olabilir.
  • İlişkiler dahil bazı konularda kendinizi bir dönüm noktasında hissedebilirsiniz.

Rüyada kar üstünde kedi görmek gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına delalettir.

Rüyada üstüne kedi düşmesi zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada üstüne kedi atlamak rüyayı gören kişi için herkesin istediği bir kariyeri olacağına, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine inanılır.

Rüyada üstüne kedi atladığını görülmesi üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, çok güzel günler geçireceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, şeref ve rütbeye alamettir.

Rüyada mezar üstünde kedi görüldüyse yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, kendi bildiğini okuyacağına yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada üstüne kedi pislemesi çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, bazı kaynakların tükeneceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada üstüne kedi yapışması çok kötü günler göreceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, rahat bir döneme girileceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada arabanın üstünde kedi görülmesi yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere rivayet eder.

Rüyada üstüne kedi saldırması çok üst mevkilere geleceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, helal ekmek yiyeceğine, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, üzüleceğine ve yıpranacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç üstünde kedi görüldüğünde kişinin hayat sevincinin artacağına, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada üstüne kedi tırmanması sıkıntılı durumlar yaşayacağına, işlerinin düzene gireceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada üstüne kedi atmak sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine, rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki ayak üstünde kedi görüldüğünde çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine alamettir.

Rüyada yatağın üstünde kedi görüldüğünde aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, çok büyük ses getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada üstüne kedi sıçraması rüyayı gören kişi için hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, elden arka arkaya paralar çıkacağına alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada üstüne kedi çıkması keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments