Rüya Tabirleri / Rüyada üstadı görmek

Rüyada üstadı görmek

Rüyada üstadı görmek umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada üstadı gördüyseniz

  • Size karşıt görüşlerle karşılaşabilirsiniz.
  • Tanıdığınız kişiler kanalıyla yeni romantik veya ticari bağlantılar kurabilirsiniz.

Rüyada üstadın elini öpmek rüyayı gören kişi için darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments