Rüya Tabirleri / urgan rüyaları / Rüyada urgan görmek

Rüyada urgan görmek

Rüyada urgan görmek yeni bir yola gireceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine yorumlanır.

Rüyada urgan gördüyseniz

  • İkili ilişkiler, iş birlikleri veya ortaklıklar hassasiyet içeriyor.
  • Başkalarının doğrultusunda ilerleyerek ya da planlarına uyarak kendi istediğiniz şeyleri yapmanız veya hedeflerinize ulaşmanız zor olabilir.

Rüyada urganla inmek rüyayı gören kişi için evindeki ve işindeki verimin azalacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah urgan görüldüğünde çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada boynunda urgan görmek sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine delalet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada urganla sallanmak eskisinden de iyi olacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun urgan görülmesi maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada asılı urgan görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yağlı urgan görmek eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, can sıkıcı haberler almaya, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, maddi kaynakların zarar göreceğine, çok sevinçli haberler alacağına inanılır.

Rüyada urgana tutunmak kusurların ve günahların telafi edileceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada urgan bağlamak bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine işaret eder.

Rüyada urgan kesmek sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına, günah ve suç işleyeceğine, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, evlatlarının hayrını göreceğine yorulur.

Rüyada urgan çekmek uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada urgan çözmek rüyayı gören için hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments