Ana sayfa » Rüyada turnike görmek

Rüyada turnike görmek

Rüyada turnike görmek işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada turnike gördüyseniz

  • Aniden elektriklenen ortamlar veya düşünmeden sarf edilen sözler zaman zaman sıkıntılara neden olabilir.
  • Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.

Rüyada turnikeden geçmek rüya sahibi için sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top