Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada türbede ekmek yemek

Rüyada türbede ekmek yemek

Rüyada türbede ekmek yemek aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, maddi yükümlülüklerinin artacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada türbede ekmek yemek gördüyseniz

  • Sizin için en yararlı kararı kendi başınıza vermeniz gerekiyor.
  • Birilerinden, büyük ihtimalle iş konularında birşeyler öğrenmeniz mümkündür.

Rüyada türbeden ekmek alınması dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments