Rüya Tabirleri / çay rüyaları / Rüyada toz çay görmek

Rüyada toz çay görmek

Rüyada toz çay görmek büyük bir aşk yaşayacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, hataların telafi edileceğine, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada toz çay gördüyseniz

  • Bazı ilişkileriniz, girişimleriniz veya anlaşmalarınız kendinize ihanet ediyor hissi duymanıza neden olabilir.
  • Hangi cinsiyetten olursanız olun iş alanındaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada toz çay şekeri görmek şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments