Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada torba içinde kömür görmek

Rüyada torba içinde kömür görmek

Rüyada torba içinde kömür görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, bereket ve zenginlik olacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada torba içinde kömür gördüyseniz

  • Telaş yüzünden küçük kazalar olabilir.
  • Karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada soba içinde kömür görmek kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evin içinde kömür görüldüğünde işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına alamet eder.

Rüyada suyun içinde kömür görmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, nasıl bir hayat sürdüreceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çuval içinde kömür görülmesi bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada poşet içinde kömür görüldüğünde kazancının hiç azalmayacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments