Rüya Tabirleri / soğan rüyaları / Rüyada toprakta yeşil soğan görmek

Rüyada toprakta yeşil soğan görmek

Rüyada toprakta yeşil soğan görmek kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına inanılır.

Rüyada toprakta yeşil soğan gördüyseniz

  • Zamanı geldiğinde bunu zaten bileceksiniz.
  • Duygularınızı veya niyetlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada topraktan yeşil soğan çıkarmak yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, büyük başarılara imza atılacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına delalettir.

Rüyada toprağa yeşil soğan dikmek rüya sahibi için eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, bolluk ve bereket geçireceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada topraktan yeşil soğan sökmek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, günlerini hastanede geçireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments