Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada bahçede taze soğan görmek

Rüyada bahçede taze soğan görmek

Rüyada bahçede taze soğan görmek dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, hayat daha olumlu bakılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bahçede taze soğan gördüyseniz

  • Fikirlerinizi, çözüm önerilerinizi paylaşmalı veya sunabileceklerinizi ortaya koymalısınız.
  • Yapılan hareketlere bir şekilde tepki vermeniz gerekebilir.

Rüyada bahçeden taze soğan toplamak bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, kendini yiyip bitireceğine, ona göre davranacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada bahçeden taze soğan koparmak işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments