Rüya Tabirleri / satın rüyaları / Rüyada toka satın almak

Rüyada toka satın almak

Rüyada toka satın almak sevgi ve barış ortamının kurulacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada toka satın almak gördüyseniz

  • Gelecek haberler uzun bir zaman dilimini etkileyebilir.
  • Yanlış yapmamak, yanlış anlaşılmamak ya da anlaşmazlık yaşamamak için daha ılımlı olmakta fayda var.

Rüyada tel toka satın alınması saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, sosyal hayatında da mutlu olacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına alamettir.

Rüyada saç tokası satın alındıysa kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, büyük sıkıntılar içine gireceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına rivayet eder.

Rüyada lastik toka satın alındıysa bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments