Rüya Tabirleri / kavga rüyaları / Rüyada teyzenin kavga ettiğini görmek

Rüyada teyzenin kavga ettiğini görmek

Rüyada teyzenin kavga ettiğini görmek girilen yolda zarar edileceğine, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, sorunların çözüme kavuşacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teyzenin kavga ettiğini gördüyseniz

  • Engeller ya da zorluklarla mücadele etmemiz gerekebilir.
  • İşinizi, evinizi veya ailenizi ilgilendiren olası karmaşalara veya karışıklıklara hazır olun.

Rüyada ölmüş teyzemle kavga etmek düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, hoş olaylar yaşayacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teyzeyle kavga etmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, evliliğinde mutlu olacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı teyzeyle kavga etmek rüyayı gören için çok güzel işlere gireceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments