Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada tertemiz berrak su görmek

Rüyada tertemiz berrak su görmek

Rüyada tertemiz berrak su görmek kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tertemiz berrak su gördüyseniz

  • Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Bazı konuları eleştirmek yerine, bazı kişilerin, olayları ya da yaptıkları teklif veya önerilerdeki bazı konuları kendiliğinden fark etmesini beklemeniz durumunda, olayların daha rahat farkına varacaklarını gözlemleyebilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tertemiz berrak suda yüzmek parasız günler geçireceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, bir şeyden sorumlu tutulduğuna, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments