Rüya Tabirleri / telsiz rüyaları / Rüyada telsiz görmek

Rüyada telsiz görmek

Rüyada telsiz görmek kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, üzgün ve karamsar olacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada telsiz gördüyseniz

  • Çok iyi düşünmelisiniz.
  • Söylediğiniz bazı şeylerle kendinizi taahüt altına sokmuş olabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada telsiz sesi duymak çok daha güçlü biri haline geleceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askeri telsiz görülmesi iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, başka alanlara yöneleceğine rivayet eder.

Rüyada asker telsizi görüldüğünde işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada el telsizi görülmesi ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, psikolojik sorunların geride kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada telsiz gitar görmek dostlarını da iyi seçeceğine, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada telsiz kullanmak rüyayı gören kişi için kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işaret eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada telsizle konuşmak işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada telsiz almak kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada telsiz saz görülmesi karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, hararetli olayların meydana geleceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada telsiz bulmak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments