Rüya Tabirleri / kulaklık rüyaları / Rüyada telefon kulaklık görmek

Rüyada telefon kulaklık görmek

Rüyada telefon kulaklık görmek sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine, maddi durumun düzeltileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefon kulaklık gördüyseniz

  • Olumlu fırsatların takibini yapmalısınız, aktif olun.
  • Duygusal ilişkilerde hem şanslı, hem şanssızsınız.

Rüyada telefon kulaklığı almak uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments