Rüya Tabirleri / kulaklık rüyaları / Rüyada kulaklık görmek

Rüyada kulaklık görmek

Rüyada kulaklık görmek buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada kulaklık gördüyseniz

  • Yarım bıraktığınız işleri veya hedefleri hatırlayabilirsiniz.
  • Kişisel arzularının birden artması gerçekleşmesi zor isteklerde bulunmana neden olabilir.

Rüyada kulaklık hediye alındığında iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, çok hayırlı insan olunacağına, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kulaklık alındığında çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı kulaklık görmek kazancını bu kişiden elde edeceğine, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kopuk kulaklık görüldüyse gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına alamettir.

Rüyada kulaklık takan birini görüldüyse bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına işaret eder.

Rüyada bluetooth kulaklık görüldüğünde aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, inancını bir kenara atacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, hidayete erip huzuru bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bozuk kulaklık görülmesi mal mülk edineceğine, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulaklık temizlemek çok Rüyada Başkası Tarafından Taşlanmak Alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, kazancının epey düşeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah kulaklık görülmesi karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına rivayet eder.

Rüyada kulaklık kaybetmek rüyayı gören için kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine yorulur.

Rüyada yeni kulaklık alınması saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine inanılır.

Rüyada kulaklık bulmak kötü kişilere yakın olacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, kudret ve destek olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kulaklık takmak kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada mor kulaklık görüldüğünde kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada turuncu kulaklık görüldüyse zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına inanılır.

Rüyada kulaklıkla konuşmak rüya sahibi kişi için yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırık kulaklık görüldüyse yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, işlerlik kazanıp insanla dolacağına inanılmaktadır.

Rüyada renkli kulaklık görüldüğünde ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, hayat kalitesinin de yükseleceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine işaret eder.

Rüyada pembe kulaklık görmek sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada birine kulaklık vermek yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine delalet eder.

Rüyada kulaklık satın almak dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, yeni bir ortama gireceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kulaklık denemek sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, evindeki ve işindeki verimin azalacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada biriyle kulaklıkla müzik dinlemek rüya sahibi kişi için haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli kulaklık görülmesi zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulaklığın kopması rüyayı gören için maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine yorulur.

Rüyada büyük kulaklık görülmesi düşmanlarla beraber oturmaya, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mavi kulaklık görüldüyse böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, yaşam kolaylığı içine gireceğine alamet eder.

Rüyada müzik kulaklığı görüldüğünde sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, ağız tadının da kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil kulaklık görüldüyse sevdikleri ile çok mutlu olacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, bir sıkıntıya girmeye, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine yorulur.

Rüyada beyaz kulaklık takmak rüya sahibi kişi için iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, daha iyi anlaşır olacağına, hayatının iplerini eline alacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, bol şanslı bir döneme girileceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulaklık istemek rüya sahibi için yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşınla kulaklıkla müzik dinlemek zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına tabir olunur.

Rüyada kulaklık çalmak rüyayı gören kişi için yapılan ortaklıkların bozulacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kopmuş kulaklık görüldüğünde kapalı olan kısmetinin açılacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına tabir olunur.

Rüyada bilgisayar kulaklığı görülmesi ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
burakegee

selamlar Gece ruyamda yemegımın ıcınde kulaklık gordum .cekıyorum tabaktan yeni yemek alcam tenceremdede simsiyahh kulaklık dolu sarılmıs biçimde.agzına kadar yemek yerine kulaklık var