Rüya Tabirleri / Rüyada teleferik görmek

Rüyada teleferik görmek

Rüyada teleferik görmek çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, sorunlarının yakında biteceğine yorumlanır.

Rüyada teleferik gördüyseniz

  • Aşk başınıza tatlı belalar açabilir.
  • Hiç görmediğiniz bir noktaya varabilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada teleferiğe binmek epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada karda teleferiğe binmek eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada teleferikten atlamak aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına işaret eder.

Rüyada teleferik düşmesi bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, girilen yolda zarar edileceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine alamettir.

Rüyada teleferikten korkmak kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, solan yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada teleferikle gezmek evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, elini haramdan uzak tutacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle teleferiğe binmek huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada teleferikten inmek çok hayırlı işlere imza atacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine delalettir.

Rüyada teleferikte olmak rüyayı gören kişi için projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments