Rüya Tabirleri / simit rüyaları / Rüyada taze simit görmek

Rüyada taze simit görmek

Rüyada taze simit görmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, üçüncü gözünün açılacağına, dertlerine derman arayacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, yeni bir işe gireceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada taze simit gördüyseniz

  • Birlikte geleceğe dönük önemli kararlar alabilirsiniz.
  • İlişkilerinizi geliştirmeye çalışmalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada taze simit yemek iş hayatında sorun yaşanacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına yorulur.

Rüyada taze simit yediğini görülmesi sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada taze simit alınması tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments