Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada tatlı su balık görmek

Rüyada tatlı su balık görmek

Rüyada tatlı su balık görmek bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, çaresiz hallere düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tatlı su balık gördüyseniz

  • Şu an bunu anlamanız çok kolay olmasa bile, çok yakında ne demek istediğimi anlamanız daha kolay olabilir.
  • Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyacanlandırabilir.

Rüyada tatlı suda balık tutmak rüyayı gören için başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, ana baba dualarının alınacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tatlı su balığı yakalamak duyduğu üzüntülerin son bulacağına, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tatlı suda balık avlamak yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments