Rüya Tabirleri / lahana rüyaları / Rüyada tarlada mor lahana görmek

Rüyada tarlada mor lahana görmek

Rüyada tarlada mor lahana görmek rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada tarlada mor lahana gördüyseniz

  • Çevrenizdeki insanlara saygısızca davranma eğilimindesiniz.
  • Biraz gayretle bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.

Rüyada tarlada mor çiçek görüldüyse çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, yaşam refahının düşeceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments