Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada tarihi eser altın görmek

Rüyada tarihi eser altın görmek

Rüyada tarihi eser altın görmek başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarihi eser altın gördüyseniz

  • Geneli ilgilendiren konular üzerine çalışabilirsiniz.
  • İşinizi, kariyerinizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda alışılmadık yerlerden gelen şanslar ya da olanaklar söz konusu olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada tarihi eser altın satmak sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına, para ve makam sahibi olacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tarihi eser altın bulmak sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öylesine biri

Selamün aleyküm ben rüyamda evimin içinde altınlar topluyordum ve ilk başta normal altın iken sonra birden tarihi eser altın toplamaya başladım ve bu altınlar koltuklarımın altında gizli birer bölmedeymiş yani tarihi eser altınlar, bilezikler, ve bir kaç tanede parşömen vardı rüyada eşime diyorum bir baksana bir şey var mı oda eliyle bakıyor ama hiçbir şey yoktu… Sizce ne anlama geliyor bana söyler misiniz lütfen.. Teşekkürler şimdiden