Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada lira altın görmek

Rüyada lira altın görmek

Rüyada lira altın görmek bedeninin şifa bulacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine alamet eder.

Rüyada lira altın gördüyseniz

  • Gerçeklere sizin ulaşmanız gerekiyor.
  • Bir ihtimal, ortaklıklar,evlilikler veya iş birlikleri açısından da bir deneme-yanılma süreci geçirebilirsiniz.

Rüyada sarı lira altın görüldüyse üzüntülerin mutluluğa döneceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lira altın alınması zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kara kara düşünür olacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına yorulur.

Rüyada lira altın bulmak rüyayı gören kişi için verilen emeklerin heba olacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, yanlış kararlar vereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments