Rüya Tabirleri / tanrı rüyaları / Rüyada tanrı görmek

Rüyada tanrı görmek

Rüyada tanrı görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, hayata daha sıkı tutunacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tanrı gördüyseniz

  • Kişisel gelişime önem verin.
  • Arkadaş gurubunuzla etkinliklerde bulunacak, ilgi alanınıza giren konularda onlarla düzeyli tartışmalar yapacaksınız.

Rüyada hint tanrısı görüldüğünde kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yarı tanrı görüldüğünde haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına yorulur.

Rüyada aşk tanrısı görüldüyse kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, işlerin günden güne açılacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına alamettir.

Rüyada mitolojik tanrı görülmesi acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, gösterilen sabrın tükeneceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada güneş tanrısı görüldüyse aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok daha fazla adım atacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tanrıyı öldürmek evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, aynı karşılığı alamayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, hep onlara layık olmaya çalışacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada su tanrısı görmek dinine bağlı kalacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına delalettir.

Rüyada tanrıyı hissetmek Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanrıya küfür etmek rüyayı gören için isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına delalettir.

Rüyada tanrıya yalvarmak verimi ve başarıyı yakalayacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine inanılır.

Rüyada tanrı olmak şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına alamettir.

Rüyada mısır tanrısı görüldüyse ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tanrıyla konuşmak sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada tanrının sesini duymak sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, dünya malı edineceğine, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına yorumlanır.

Rüyada tanrı olduğunu görüldüğünde kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, masumluğunu ispat edeceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada deniz tanrısı görmek içindeki sıkıntıların gideceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments