Rüya Tabirleri / göğüs rüyaları / Rüyada tanıdık kadının göğsünü görmek

Rüyada tanıdık kadının göğsünü görmek

Rüyada tanıdık kadının göğsünü görmek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, verilen emeklerin heba olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık kadının göğsünü gördüyseniz

  • İş ilişkilerinizle ilgili önemli bir erkekle kavga etmeniz olasıdır.
  • Bazı kişiler kendilerini kullanmaya çalıştığınızı zannedebilirler.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tanıdık kadının göğsünü tutmak yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments