Rüya Tabirleri / tamir rüyaları / Rüyada tamir edilen yol görmek

Rüyada tamir edilen yol görmek

Spread the love

Rüyada tamir edilen yol görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tamir edilen yol gördüyseniz

  • Merak sizi farklı yönlere, yerlere veya bilgilere taşıyabilir.
  • Belli konularda ardınıza bakmadan ilerlemek, belli adımlar atmak ya da girişimlerde bulunmak konusunda çekinceleriniz olabilir.

Rüyada tamir edilmiş ayakkabı görülmesi genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, dünya malı elde edeceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tamir edilen araba görüldüğünde mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına, ün yapmayı başaracağına, ailesinden hayır göreceğine, günahlarından tövbe etmeye alamettir.

Rüyada tamir edilen cami görmek kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tamir edilen okul görmek kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, iş hayatında günah işleyeceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, kazancın daha da arttırılacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalet ettiğine inanılır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.