Rüya Tabirleri / sandalye rüyaları / Rüyada tahtadan sandalye görmek

Rüyada tahtadan sandalye görmek

Rüyada tahtadan sandalye görmek zafer ve bol kazanç getireceğine, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine tabir olunur.

Rüyada tahtadan sandalye gördüyseniz

  • Bazı konuları akışa bırakma veya bazı ilişkileri zorlamama niyetinde olabilirsiniz.
  • Problemleri ertelemek yerine, bir an önce çözmenizde fayda var.

Rüyada eski tahta sandalye görmek hikmet sahibi olacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına işaret eder.

Rüyada tahta sandalye yapıldığında sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, gönül kapılarını açacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahta sandalyeye oturmak rüya sahibi kişi için hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada beyaz tahta sandalye görülmesi alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments