Rüya Tabirleri / tahta rüyaları / Rüyada tahta yatak görmek

Rüyada tahta yatak görmek

Rüyada tahta yatak görmek yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, parasını ve işini kaybedeceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tahta yatak gördüyseniz

  • Aklınızı serbest bırakın.
  • Belli konular belli bir ilerleme süreci içinde gelişme göstereceğe benziyor.

Rüyada eski tahta yatak görmek sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına inanılır.

Rüyada tahtadan yatak yapmak girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, her zaman haklının yanında olacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada tahta yatakta yatmak iç dünyasının da güzelleşeceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tahta yatak görmek hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments