Rüya Tabirleri / kutu rüyaları / Rüyada tahta kutu görmek

Rüyada tahta kutu görmek

Rüyada tahta kutu görmek daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada tahta kutu gördüyseniz

  • Ortaklık veya evlilik kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.
  • Bonkör olmak sadece para harcamak anlamına gelmiyor.

Rüyada büyük tahta kutu görülmesi parasını dikkatli harcayacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments