Rüya Tabirleri / tablo rüyaları / Rüyada tablo görmek

Rüyada tablo görmek

Rüyada tablo görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına işaret eder.

Rüyada tablo gördüyseniz

  • Yeniliklere uymakta zaman kaybetmemelisiniz.
  • Yeni girişimlerde bulunmanız veya tavır takınmanız fırsatlar fırsatların önünü açabilir.

Rüyada elinde tablo görülmesi iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, ayrıcalık elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tarihi tablo görüldüyse işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada kırık tablo görmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir sürü tablo görüldüğünde sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak yıkılacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tablo yapıldıysa maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada at tablosu görüldüyse zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, fırsatların elden kaçırılacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada insan tablosu görüldüyse alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, yeni yerler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada atatürk tablosu görüldüyse ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah tablo görmek verilen  sözlerin tutulacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, kendisi için mal mülk alacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına alamettir.

Rüyada tablo resmi görmek arzularının yerine geleceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, parasız günler geçireceğine inanılır.

Rüyada boş tablo görmek cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, rahat şekilde geçineceğine, haneye bereket geleceğine rivayet eder.

Rüyada konuşan tablo görmek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına alamettir.

Rüyada güzel tablo görüldüğünde zenginliğe sahip olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek tablosu görüldüyse elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına işarettir.

Rüyada gümüş tablo görüldüğünde iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, devlete hizmet etmeye, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, sıhhat ve moral bulacağına inanılır.

Rüyada büyük tablo görmek toplumda iyi bir yer edineceğine, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüyada tabloda yüz görülmesi pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, arkasından iyi konuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tablo kırmak yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, masumluğunu ispat edeceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada duvarda asılı tablo görmek iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, tartışmalı bir işe girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eve tablo asmak rüya sahibi kişi için ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada tablonun canlanması rüya sahibi kişi için insanların yolunu aydınlatacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada gül tablosu görüldüğünde hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada tablo asmak rüyayı gören için her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, ticarette yol katedeceğine, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı tablo görüldüyse sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada tablo taşımak rüya sahibi kişi için eline hayırlı kazançların geçeceğine, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada tablo çizmek aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, kazancın daha da artacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine delalettir.

Rüyada yeşil tablo görülmesi uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, kalabalıktan uzak olacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada altın tablo görüldüğünde bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, büyük çaba sarfedeceğine, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ünlü tablo görülmesi sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tablo satın almak yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi tablo görüldüğünde yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayetli tablo görmek yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tablo çalmak ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, iyi halini yitireceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada hediye tablo alındıysa her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, bereketin ve verimin olacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tablo alındıysa çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına işaret eder.

Rüyada tablo yapan birini görüldüğünde işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada pembe tablo görüldüğünde bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, hatalı yollara sapılacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuşlu tablo görüldüğünde herhangi bir sorun yaşamayacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına işarettir.

Rüyada tozlu tablo görmek iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine işarettir.

Rüyada kabe tablosu görüldüyse işine dört elle sarılacağına, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Rüyada eski tablo görüldüyse hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Rüyada ahşap tablo görülmesi dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, çok büyük adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada kadın tablosu görmek atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi tablo görmek fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tablo çalındığını görüldüğünde maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına rivayet eder.

Rüyada dini tablo görülmesi yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, yakın zamanda rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada küçük tablo görüldüyse hayatının afiyette geçeceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı tablo görülmesi kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments