Rüya Tabirleri / tabak rüyaları / Rüyada tabakta zeytin görmek

Rüyada tabakta zeytin görmek

Rüyada tabakta zeytin görmek çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada tabakta zeytin gördüyseniz

  • Kişisel gelişiminize daha fazla önem vermelisiniz.
  • Bazı fikirler veya öneriler ilginizi çekebilir.

Rüyada tabağa zeytin koymak rüya sahibi için hayallerindeki insanla karşılaşacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine alamet eder.

Rüyada tabakta zeytin çekirdeği görülmesi bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments