Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada suyla yerleri yıkamak görmek

Rüyada suyla yerleri yıkamak görmek

Rüyada suyla yerleri yıkamak görmek son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, kolaylık elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada suyla yerleri yıkamak gördüyseniz

  • Parasal aktivitelerde sonuç almaya başlıyorsunuz.
  • Aşk hayatınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün.

Rüya yorumcularına göre rüyada zemzem suyunu yere dökmek eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada suyu yere dökmek bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sıcak suyu yere dökmek onlardan yana üzüntüye düşeceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada temiz suyla yerleri yıkamak sorunlu bir durumla karşılaşacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada köpüklü suyla yerleri yıkamak hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine yorulur.

Rüyada su yerine süt içmek yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, zor zamanların sona ereceğine, sürekli ağlamaklı olacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kaynar suyu yere dökmek aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine işaret eder.

Rüyada kirli suyu yere dökmek rüya sahibi kişi için sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments