Rüya Tabirleri / Rüyada sürgün görmek

Rüyada sürgün görmek

Rüyada sürgün görmek hayat kalitesinin de yükseleceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, dertlerin son bulacağına, işlerinin de rast gideceğine, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sürgün gördüyseniz

  • Maddi durumunuzla ilgili güzel fikirleriniz olabilir.
  • Ne yapmak istiyorsanız onu yapmaya çalışmalısınız.

Rüyada sürgün gitmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sürgüne gönderilmek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sürgün olduğunu görüldüğünde rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, borçlanarak bazı işlere atılacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sürgün yemek içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada sürgün olmak gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi konularda kayıplar olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birinin sürgün edildiğini görmek rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürgün edilmek rüyayı gören için atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada askerde sürgün yemek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, kötü noktalara geleceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments