Rüya Tabirleri / süpürge rüyaları / Rüyada süpürgeyle yerleri yıkamak

Rüyada süpürgeyle yerleri yıkamak

Rüyada süpürgeyle yerleri yıkamak sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, para kazanmaya başlayacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına, işlere nazar değeceğine, varlık içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada süpürgeyle yerleri yıkamak gördüyseniz

  • Hareketliliğiniz oldukça düşecek.
  • Maddi anlamda sıkıntılı durumlar oluşabilir, aşırı harcamalar, ortak kaynaklar veya ödemeler gerilime neden olabilir.

Rüyada elektrik süpürgesiyle yer süpürmek rüyayı gören kişi için elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, rüyayı gören kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada süpürgeyle yer süpürmek büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments