Rüya Tabirleri / nohut rüyaları / Rüyada suda haşlanmış nohut görmek

Rüyada suda haşlanmış nohut görmek

Rüyada suda haşlanmış nohut görmek hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, imkânlarının da genişleyeceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada suda haşlanmış nohut gördüyseniz

  • Kendinden emin konuşan kişilerin sözlerine kanmamalı, kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.
  • Eşiniz ile olan bağlarınızı genişletebilir veya ilişkinizi eskisine nazaran daha iyiye götürme imkanı bulabilirsiniz.

Rüyada haşlanmış nohut yediğini görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, güzel ve önemli işler yapacağına, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada haşlanmış nohut alındıysa kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments