Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada su testisi görmek

Rüyada su testisi görmek

Rüyada su testisi görmek fırsatların elden kaçacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine alamettir.

Rüyada su testisi gördüyseniz

  • Sevdiginiz kişiye karşı izlediğiniz tutum zaman zaman sorun yaratabilir.
  • Resmi kuruluşlarla bağlantılı işlerde veya yolculuklar esnasında sorunlar yaşanabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada su testisi doldurmak yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada su testisi kırmak kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada toprak su testisi görüldüğünde sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada su testisi almak sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına yorumlanır.

Rüyada su testisi taşımak hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, kötü haberler alacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments