Rüya Tabirleri / çiçek rüyaları / Rüyada su içinde çiçek görmek

Rüyada su içinde çiçek görmek

Rüyada su içinde çiçek görmek hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına yorulmaktadır.

Rüyada su içinde çiçek gördüyseniz

  • Tartışmalardan uzak durmaya çalışın.
  • Çevrenizde size yardım elini uzatmaya hazır birçok gerçek dostunuz var.

Rüya yorumcularına göre rüyada suyun içinden çiçek toplamak çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments