Rüya Tabirleri / kaplumbağa rüyaları / Rüyada su içen kaplumbağa görmek

Rüyada su içen kaplumbağa görmek

Rüyada su içen kaplumbağa görmek karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada su içen kaplumbağa gördüyseniz

  • Bazı konularda ilerlemenizi, tanınmanızı veya kabul görmenizi sağlayacak çok sayıda fikriniz olabilir.
  • Psikolojik olarak bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda haraket etmelisiniz.

Rüyada berrak su içinde kaplumbağa görülmesi maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments