Rüya Tabirleri / Rüyada caretta görmek

Rüyada caretta görmek

Rüyada caretta görmek çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada caretta gördüyseniz

  • Bazı konularda meydana gelebilecek iniş çıkışlı durumlar, aşırılıklar veya ani değişiklikler karşısında şaşırsanız da, tolere etmeye çalışmanızda fayda var.
  • Yeni yapılanma sürecini işe yaramayan şeyleri hayatınızdan çıkartarak başlatabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada caretta ısırması sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada denizde caretta görüldüğünde işi ile gündeme geleceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada caretta ile yüzmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru caretta görüldüğünde gelirinin sürekli olacağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya alamet eder.

Rüyada caretta yumurtası görmek kişinin rahat nefes alacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, gam ve keder çekmeyeceğine, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments