Rüya Tabirleri / bidon rüyaları / Rüyada su bidon görmek

Rüyada su bidon görmek

Rüyada su bidon görmek yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, yüküne ortak olacağına, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada su bidon gördüyseniz

  • Sizin için işlevselliğini yitirmiş ya da çıkarlarınıza hizmet etmeyen anlaşma, düzenleme veya ilişkileri hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz.
  • Ya da karşı taraf da aynı şekilde düşünebileceği için işler daha da fazla karışabilir.

Rüyada dolu su bidonu görüldüyse projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, ele geçen kazancın artacağına, kudret sahibi olacağına, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, verilen emeğin boşa gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada su bidonu doldurmak bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada su bidonunun delinmesi işle ilgili inzivaya çekileceğine, çok rahat bir hayat süreceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına alamettir.

Rüyada mavi su bidonu görülmesi güzel bir geleceğin yaklaşmasına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada su bidonu taşımak işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, yenileneceğine ve can bulacağına, malvarlığının çok daha artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz su bidonu görülmesi birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada elinde su bidonu taşımak bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada su bidonu devirmek sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, iş dünyasında üne kavuşulacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına rivayet eder.

Rüyada su bidonu kaybetmek sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada su bidonu alındığında rüyada sınavda alınan derece ise bu imtihanı verip veremeyeceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil su bidonu görüldüğünde maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada su bidonu yıkamak yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirli su bidonu görüldüğünde ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, onun zamanını çalacağına, borcunun çok olacağına, hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments