Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada su alan tekne görmek

Rüyada su alan tekne görmek

Rüyada su alan tekne görmek inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada su alan tekne gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkileriniz ilişkilerinizi geliştirmenize yardımı dokunabilecek fırsatlar yakalamalısınız.
  • Sizinle aynı yönde ilerleyen kişilere endişelerinizi gösterebilirsiniz.Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle bir araya gelmeniz işle ilgili yeni fikirler verebilir.

Rüyada başkasından su alıp içmek rüyayı gören için yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada su alan gemi görüldüyse güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada su almış duvar görüldüyse çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, iş yeri sahibi olacağına, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, kendisine olan güveninin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının su aldığını görüldüğünde dünyevi hayatını garanti altına alacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments