Rüya Tabirleri / sopa rüyaları / Rüyada sopayla yılan yakalamak

Rüyada sopayla yılan yakalamak

Rüyada sopayla yılan yakalamak bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, evlerine dünürcü geleceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sopayla yılan yakalamak gördüyseniz

  • Borçları tahsil etmeniz zor olabilir veya aniden ortaya çıkan borçlar nedeniyle zorlanabilirsiniz.
  • Yapmak istediğiniz alışılmadık değişikliklere müdahale etmek isteyen kişiler olabilir.

Rüyada sopayla yılan öldürmek rüyayı gören kişi için açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, ters giden olayların düzeleceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, rahatlık ve ferahlık bulacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada sopayla yılan dövmek eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sopanın yılana dönüşmesi şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments